STOKTA OLAN ÜRÜNLER
1500 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
25,509.75 ₺ – 38,264.63 ₺Fiyat aralığı: 25,509.75 ₺ - 38,264.63 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 110 H, 180 cm 70 cm 110 H, 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
1501 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar
39,958.22 ₺ – 53,277.63 ₺Fiyat aralığı: 39,958.22 ₺ - 53,277.63 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 95 H, 260 cm 72 cm 95 H, 280 cm 72 cm 95 H, 300 cm 72 cm 95 H, 320 cm 72 cm 95 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
1502 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
16,591.92 ₺ – 27,653.21 ₺Fiyat aralığı: 16,591.92 ₺ - 27,653.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 70 cm 105 H, 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
1503 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
39,958.22 ₺ – 49,947.78 ₺Fiyat aralığı: 39,958.22 ₺ - 49,947.78 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
1504 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
34,709.85 ₺ – 48,593.79 ₺Fiyat aralığı: 34,709.85 ₺ - 48,593.79 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kavis Panel Serisi |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
ÇITALI BANKOLAR
1828 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
47,495.60 ₺ – 64,766.72 ₺Fiyat aralığı: 47,495.60 ₺ - 64,766.72 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
1624 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
50,119.79 ₺ – 66,826.38 ₺Fiyat aralığı: 50,119.79 ₺ - 66,826.38 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1755 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, V-Tip Geometrik Form Bankolar, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
43,345.41 ₺ – 57,793.88 ₺Fiyat aralığı: 43,345.41 ₺ - 57,793.88 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | V-Tip Geometrik Form Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, V Kasa Tipi Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1639 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
52,545.51 ₺ – 67,558.51 ₺Fiyat aralığı: 52,545.51 ₺ - 67,558.51 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 80 cm 105 H, 300 cm 80 cm 105 H, 320 cm 80 cm 105 H, 340 cm 80 cm 105 H, 360 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
81 İLE UYGUN NAKLİYE ARAÇLARI İLE ÜRÜN GÖNDERİMİ SAĞLANMAKTADIR.
İSTENİLEN RENK VE ÖLÇÜLERDE ÜRETİM SAĞLANMAKTADIR.
GÖRSELLERDE BULUNAN KOLTUK, DOLAP VE AKSESUARLAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
% 10 KDV HARİÇ FİYATLAR
WEB SİTESİNDEKİ FİYATLARIMIZ NAKLİYE HARİÇ FABRİKA TESLİM FİYATLARIMIZDIR.
81 İLE UYGUN NAKLİYE ARAÇLARI İLE ÜRÜN GÖNDERİMİ SAĞLANMAKTADIR.
İSTENİLEN RENK VE ÖLÇÜLERDE ÜRETİM SAĞLANMAKTADIR.
GÖRSELLERDE BULUNAN KOLTUK, DOLAP VE AKSESUARLAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.
% 10 KDV HARİÇ FİYATLAR
WEB SİTESİNDEKİ FİYATLARIMIZ NAKLİYE HARİÇ FABRİKA TESLİM FİYATLARIMIZDIR.
“Prestijli Tasarım, Satışta Güven Kazandırır!”
BİZİ INSTAGRAM' DAN TAKİP EDİN !
Her detayıyla özenle üretilen Karşılama Bankosu, modern ofislerin prestij simgesidir.
Satış başarısı, güçlü bir görünümle başlar.