1500 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
25,509.75 ₺ – 38,264.63 ₺Fiyat aralığı: 25,509.75 ₺ - 38,264.63 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 110 H, 180 cm 70 cm 110 H, 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1752 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
33,298.52 ₺ – 46,617.93 ₺Fiyat aralığı: 33,298.52 ₺ - 46,617.93 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H, 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1804 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
33,298.52 ₺ – 46,617.93 ₺Fiyat aralığı: 33,298.52 ₺ - 46,617.93 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H, 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
1805 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, Geometrik Kesim Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
40,355.16 ₺ – 56,497.22 ₺Fiyat aralığı: 40,355.16 ₺ - 56,497.22 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H, 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar, Geometrik Kesim Bankolar, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
1940 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
108,098.90 ₺ – 151,338.47 ₺Fiyat aralığı: 108,098.90 ₺ - 151,338.47 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H, 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kavis Panel Serisi, Oval Panel Serisi |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
1941 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
106,687.58 ₺ – 149,362.61 ₺Fiyat aralığı: 106,687.58 ₺ - 149,362.61 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 110 H, 220 cm 70 cm 110 H, 240 cm 70 cm 110 H, 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kavis Panel Serisi |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |