1502 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
16,591.92 ₺ – 27,653.21 ₺Fiyat aralığı: 16,591.92 ₺ - 27,653.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 70 cm 105 H, 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1509 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
18,369.32 ₺ – 28,866.07 ₺Fiyat aralığı: 18,369.32 ₺ - 28,866.07 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180, 200, 220 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1870 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
15,405.53 ₺ – 22,007.90 ₺Fiyat aralığı: 15,405.53 ₺ - 22,007.90 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180, 200 |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar, Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |