Anasayfa » Kasa Formlarına Göre Bankolar » Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu » U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu
6 sonucun tümü gösteriliyor
9003 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Geometrik Kesim Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
84,287.15 ₺ – 95,912.97 ₺Fiyat aralığı: 84,287.15 ₺ - 95,912.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Geometrik Kesim Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
9005 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
106,555.26 ₺ – 126,534.38 ₺Fiyat aralığı: 106,555.26 ₺ - 126,534.38 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 200 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
9008 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
122,812.00 ₺ – 158,933.17 ₺Fiyat aralığı: 122,812.00 ₺ - 158,933.17 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
9009 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Panel Serisi, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
122,812.00 ₺ – 158,933.17 ₺Fiyat aralığı: 122,812.00 ₺ - 158,933.17 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Düz Panel Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
9012 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Kırık Açılı Yüzey Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
133,172.03 ₺ – 157,385.12 ₺Fiyat aralığı: 133,172.03 ₺ - 157,385.12 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Kırık Açılı Yüzey Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
9013 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
174,801.79 ₺ – 220,802.27 ₺Fiyat aralığı: 174,801.79 ₺ - 220,802.27 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 200 cm 110 H, 400 cm 200 cm 110 H, 440 cm 220 cm 110 H, 480 cm 220 cm 110 H, 520 cm 220 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Yüzey Formuna Göre Bankolar | Prizmatik / Çok Yüzeyli Bankolar |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |