Anasayfa » Özelliklerine Göre Bankolar » Engelli Karşılama Bankosu
9 sonucun tümü gösteriliyor
1632 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
27,825.21 ₺ – 40,191.98 ₺Fiyat aralığı: 27,825.21 ₺ - 40,191.98 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1633 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
32,592.86 ₺ – 45,630.00 ₺Fiyat aralığı: 32,592.86 ₺ - 45,630.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 85 cm 110 H, 220 cm 85 cm 110 H, 240 cm 85 cm 110 H, 260 cm 85 cm 110 H, 280 cm 85 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1668 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, 6 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu
67,717.28 ₺ – 112,862.14 ₺Fiyat aralığı: 67,717.28 ₺ - 112,862.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 70 cm 110 H, 420 cm 70 cm 110 H, 480 cm 70 cm 110 H, 540 cm 70 cm 110 H, 600 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 420, 480, 540, 600 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik, 6 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1680 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
44,549.45 ₺ – 68,537.62 ₺Fiyat aralığı: 44,549.45 ₺ - 68,537.62 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 90 cm 110 H, 300 cm 90 cm 110 H, 340 cm 90 cm 110 H, 380 cm 90 cm 110 H, 400 cm 90 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 300, 340, 380, 400 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1867 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
77,230.51 ₺ – 95,052.94 ₺Fiyat aralığı: 77,230.51 ₺ - 95,052.94 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 70 cm 100 H, 280 cm 70 cm 100 H, 300 cm 70 cm 100 H, 320 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1892 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
83,171.32 ₺ – 100,993.75 ₺Fiyat aralığı: 83,171.32 ₺ - 100,993.75 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1906 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
39,111.43 ₺ – 52,148.57 ₺Fiyat aralığı: 39,111.43 ₺ - 52,148.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 80 cm 110 H, 260 cm 80 cm 110 H, 280 cm 80 cm 110 H, 300 cm 80 cm 110 H, 320 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3047 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
34,533.43 ₺ – 51,800.15 ₺Fiyat aralığı: 34,533.43 ₺ - 51,800.15 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 240, 280, 320, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3056 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Engelli Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu
78,222.85 ₺ – 107,556.42 ₺Fiyat aralığı: 78,222.85 ₺ - 107,556.42 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 160 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 180 cm 110 H, 480 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |