2008 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, C Şeklinde ( Oval ) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
193,448.96 ₺ – 248,720.10 ₺Fiyat aralığı: 193,448.96 ₺ - 248,720.10 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ) |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2010 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Klasik Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
214,565.96 ₺ – 275,870.52 ₺Fiyat aralığı: 214,565.96 ₺ - 275,870.52 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Klasik, Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2012 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
88,124.20 ₺ – 115,239.34 ₺Fiyat aralığı: 88,124.20 ₺ - 115,239.34 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 110 cm 110 H, 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2014 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
66,746.99 ₺ – 85,817.56 ₺Fiyat aralığı: 66,746.99 ₺ - 85,817.56 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2016 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küre Ayaklı Bankolar Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
230,990.29 ₺ – 296,987.52 ₺Fiyat aralığı: 230,990.29 ₺ - 296,987.52 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Küre Ayaklı Bankolar, Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2018 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küre Ayaklı Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
228,643.96 ₺ – 293,970.80 ₺Fiyat aralığı: 228,643.96 ₺ - 293,970.80 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Küre Ayaklı Bankolar, Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2020 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
209,873.29 ₺ – 269,837.09 ₺Fiyat aralığı: 209,873.29 ₺ - 269,837.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 110 cm 110 H, 300 cm 110 cm 110 H, 320 cm 110 cm 110 H, 340 cm 110 cm 110 H, 360 cm 110 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |