1782 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
55,200.57 ₺ – 73,600.76 ₺Fiyat aralığı: 55,200.57 ₺ - 73,600.76 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 80 H, 260 cm 70 cm 80 H, 280 cm 70 cm 80 H, 300 cm 70 cm 80 H, 320 cm 70 cm 80 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Masa Tipi Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1820 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
37,695.69 ₺ – 51,403.21 ₺Fiyat aralığı: 37,695.69 ₺ - 51,403.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 70 cm 80 H, 240 cm 70 cm 80 H, 260 cm 70 cm 80 H, 280 cm 70 cm 80 H, 300 cm 70 cm 80 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Masa Tipi Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1872 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
66,336.83 ₺ – 86,748.16 ₺Fiyat aralığı: 66,336.83 ₺ - 86,748.16 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 70 cm 80 H, 280 cm 70 cm 80 H, 300 cm 70 cm 80 H, 320 cm 70 cm 80 H, 340 cm 70 cm 80 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Masa Tipi Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2021 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Klasik Karşılama Bankosu, Küre Ayaklı Bankolar Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
187,935.96 ₺ – 250,581.29 ₺Fiyat aralığı: 187,935.96 ₺ - 250,581.29 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 80 H, 260 cm 70 cm 80 H, 280 cm 70 cm 80 H, 300 cm 70 cm 80 H, 320 cm 70 cm 80 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Klasik, Küre Ayaklı Bankolar, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |