3000 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
54,367.00 ₺ – 67,311.52 ₺Fiyat aralığı: 54,367.00 ₺ - 67,311.52 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3002 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
64,925.50 ₺ – 80,383.95 ₺Fiyat aralığı: 64,925.50 ₺ - 80,383.95 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3013 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
68,445.00 ₺ – 84,741.43 ₺Fiyat aralığı: 68,445.00 ₺ - 84,741.43 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3355 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
79,003.50 ₺ – 97,813.85 ₺Fiyat aralığı: 79,003.50 ₺ - 97,813.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3360 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
79,003.50 ₺ – 97,813.85 ₺Fiyat aralığı: 79,003.50 ₺ - 97,813.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |