1678 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
20,468.67 ₺ – 32,165.05 ₺Fiyat aralığı: 20,468.67 ₺ - 32,165.05 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 65 cm 105 H, 160 cm 65 cm 105 H, 180 cm 65 cm 105 H, 200 cm 65 cm 105 H, 220 cm 65 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180, 200, 220 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1700 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
12,944.52 ₺ – 18,122.33 ₺Fiyat aralığı: 12,944.52 ₺ - 18,122.33 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 100 cm 65 cm 105 H, 120 cm 65 cm 105 H, 140 cm 65 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 100, 120, 140 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1713 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
25,411.33 ₺ – 36,194.76 ₺Fiyat aralığı: 25,411.33 ₺ - 36,194.76 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 75 cm 105 H, 160 cm 75 cm 105 H, 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1744 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu
37,656.00 ₺ – 56,483.99 ₺Fiyat aralığı: 37,656.00 ₺ - 56,483.99 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 70 cm 105 H, 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160, 180 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Küçük Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1749 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
35,644.85 ₺ – 59,408.09 ₺Fiyat aralığı: 35,644.85 ₺ - 59,408.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 75 cm 105 H, 140 cm 75 cm 105 H, 160 cm 75 cm 105 H, 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1799 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
39,667.14 ₺ – 52,889.52 ₺Fiyat aralığı: 39,667.14 ₺ - 52,889.52 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 75 cm 100 H, 140 cm 75 cm 100 H, 160 cm 75 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Küçük Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1846 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
17,972.38 ₺ – 32,350.28 ₺Fiyat aralığı: 17,972.38 ₺ - 32,350.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 100 cm 70 cm 100 H, 120 cm 70 cm 100 H, 140 cm 70 cm 100 H, 160 cm 70 cm 100 H, 180 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 100, 120, 140, 160, 180 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1850 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu
26,334.50 ₺ – 33,858.64 ₺Fiyat aralığı: 26,334.50 ₺ - 33,858.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 70 cm 95 H, 160 cm 70 cm 95 H, 180 cm 70 cm 95 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1870 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
15,776.00 ₺ – 22,537.14 ₺Fiyat aralığı: 15,776.00 ₺ - 22,537.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1901 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
38,661.57 ₺ – 64,435.94 ₺Fiyat aralığı: 38,661.57 ₺ - 64,435.94 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 75 cm 105 H, 140 cm 75 cm 105 H, 160 cm 75 cm 105 H, 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, Küçük Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |