U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar
Anasayfa » U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar
6 sonucun tümü gösteriliyor
9003 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
89,659.02 ₺ – 102,025.78 ₺Fiyat aralığı: 89,659.02 ₺ - 102,025.78 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9005 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
115,023.23 ₺ – 136,590.09 ₺Fiyat aralığı: 115,023.23 ₺ - 136,590.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 200 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9008 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
133,608.66 ₺ – 172,905.32 ₺Fiyat aralığı: 133,608.66 ₺ - 172,905.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9009 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
133,608.66 ₺ – 172,905.32 ₺Fiyat aralığı: 133,608.66 ₺ - 172,905.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9012 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
146,270.92 ₺ – 172,865.63 ₺Fiyat aralığı: 146,270.92 ₺ - 172,865.63 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9013 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
193,907.65 ₺ – 244,935.97 ₺Fiyat aralığı: 193,907.65 ₺ - 244,935.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 200 cm 110 H, 400 cm 200 cm 110 H, 440 cm 220 cm 110 H, 480 cm 220 cm 110 H, 520 cm 220 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |