1708 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu
58,256.97 ₺ – 85,672.02 ₺Fiyat aralığı: 58,256.97 ₺ - 85,672.02 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1718 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
54,217.14 ₺ – 68,595.04 ₺Fiyat aralığı: 54,217.14 ₺ - 68,595.04 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1720 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
51,403.21 ₺ – 65,110.74 ₺Fiyat aralığı: 51,403.21 ₺ - 65,110.74 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1722 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
61,458.92 ₺ – 77,847.97 ₺Fiyat aralığı: 61,458.92 ₺ - 77,847.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1761 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
56,431.07 ₺ – 86,527.64 ₺Fiyat aralığı: 56,431.07 ₺ - 86,527.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 340, 380, 420, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1762 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
63,955.21 ₺ – 94,051.78 ₺Fiyat aralığı: 63,955.21 ₺ - 94,051.78 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |