| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 200 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 200 cm 110 H, 400 cm 200 cm 110 H, 440 cm 220 cm 110 H, 480 cm 220 cm 110 H, 520 cm 220 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |