Anasayfa » 340 cm 75 cm 110 H » Sayfa 3
29 sonuçtan 25-29 arası gösteriliyor
1957 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
97,249.32 ₺ – 125,034.84 ₺Fiyat aralığı: 97,249.32 ₺ - 125,034.84 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 110 H, 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2000 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
58,945.00 ₺ – 74,663.66 ₺Fiyat aralığı: 58,945.00 ₺ - 74,663.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2001 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
169,557.83 ₺ – 214,773.25 ₺Fiyat aralığı: 169,557.83 ₺ - 214,773.25 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2002 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, C Şeklinde ( Oval ) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
242,461.74 ₺ – 290,954.09 ₺Fiyat aralığı: 242,461.74 ₺ - 290,954.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ), Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2003 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
58,945.00 ₺ – 74,663.66 ₺Fiyat aralığı: 58,945.00 ₺ - 74,663.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |