Anasayfa » 280 cm 72 cm 105 H » Sayfa 4
42 sonuçtan 37-42 arası gösteriliyor
1615 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
47,156.00 ₺ – 62,874.66 ₺Fiyat aralığı: 47,156.00 ₺ - 62,874.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1625 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
35,852.14 ₺ – 48,889.28 ₺Fiyat aralığı: 35,852.14 ₺ - 48,889.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1635 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
37,695.69 ₺ – 51,403.21 ₺Fiyat aralığı: 37,695.69 ₺ - 51,403.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1637 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
34,008.59 ₺ – 46,375.36 ₺Fiyat aralığı: 34,008.59 ₺ - 46,375.36 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1647 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
67,192.44 ₺ – 91,626.06 ₺Fiyat aralığı: 67,192.44 ₺ - 91,626.06 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1656 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
51,178.28 ₺ – 68,237.71 ₺Fiyat aralığı: 51,178.28 ₺ - 68,237.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |