1623 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu
74,634.99 ₺ – 117,283.56 ₺Fiyat aralığı: 74,634.99 ₺ - 117,283.56 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 350 cm 85 cm 105 H, 400 cm 85 cm 105 H, 450 cm 85 cm 105 H, 500 cm 85 cm 105 H, 550 cm 85 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 350, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1739 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar
57,511.62 ₺ – 100,645.33 ₺Fiyat aralığı: 57,511.62 ₺ - 100,645.33 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 70 cm 105 H, 380 cm 70 cm 105 H, 440 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 380, 440, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1778 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
82,800.85 ₺ – 128,801.32 ₺Fiyat aralığı: 82,800.85 ₺ - 128,801.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 460 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 460, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1834 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu
79,784.14 ₺ – 121,892.43 ₺Fiyat aralığı: 79,784.14 ₺ - 121,892.43 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 75 cm 105 H, 400 cm 75 cm 105 H, 450 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H, 550 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), Yarım Köşe Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |