9001 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
85,433.86 ₺ – 100,967.29 ₺Fiyat aralığı: 85,433.86 ₺ - 100,967.29 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9006 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
140,740.27 ₺ – 183,388.84 ₺Fiyat aralığı: 140,740.27 ₺ - 183,388.84 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 380 cm 180 cm 110 H, 420 cm 200 cm 110 H, 460 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 340, 380, 420, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9007 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
172,733.32 ₺ – 222,085.69 ₺Fiyat aralığı: 172,733.32 ₺ - 222,085.69 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 180 cm 110 H, 380 cm 180 cm 110 H, 420 cm 180 cm 110 H, 460 cm 200 cm 110 H, 500 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9010 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
239,833.14 ₺ – 290,861.47 ₺Fiyat aralığı: 239,833.14 ₺ - 290,861.47 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 300 cm 110 H, 380 cm 320 cm 110 H, 420 cm 320 cm 110 H, 460 cm 320 cm 110 H, 500 cm 320 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9011 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
124,148.35 ₺ – 146,720.78 ₺Fiyat aralığı: 124,148.35 ₺ - 146,720.78 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
9012 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, U Şeklinde Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
146,270.92 ₺ – 172,865.63 ₺Fiyat aralığı: 146,270.92 ₺ - 172,865.63 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H, 360 cm 200 cm 110 H, 380 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |