3300 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
67,717.28 ₺ – 86,527.64 ₺Fiyat aralığı: 67,717.28 ₺ - 86,527.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 105 H, 220 cm 180 cm 105 H, 240 cm 180 cm 105 H, 260 cm 180 cm 105 H, 280 cm 180 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3301 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
55,650.43 ₺ – 71,108.88 ₺Fiyat aralığı: 55,650.43 ₺ - 71,108.88 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3306 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
58,667.14 ₺ – 74,963.57 ₺Fiyat aralığı: 58,667.14 ₺ - 74,963.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3310 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
58,667.14 ₺ – 74,963.57 ₺Fiyat aralığı: 58,667.14 ₺ - 74,963.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3311 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
76,767.42 ₺ – 98,091.71 ₺Fiyat aralığı: 76,767.42 ₺ - 98,091.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3326 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, L Şeklinde Köşeli Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
55,650.43 ₺ – 83,475.64 ₺Fiyat aralığı: 55,650.43 ₺ - 83,475.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 240, 280, 320, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |