Anasayfa » Ahşap Lambirili (Çıtalı)
3 sonucun tümü gösteriliyor
1778 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
82,800.85 ₺ – 128,801.32 ₺Fiyat aralığı: 82,800.85 ₺ - 128,801.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 460 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 460, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1835 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankosu, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
66,486.78 ₺ – 88,649.04 ₺Fiyat aralığı: 66,486.78 ₺ - 88,649.04 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 400 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar), Ön Vitrin / Raflı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1854 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
79,334.28 ₺ – 105,779.03 ₺Fiyat aralığı: 79,334.28 ₺ - 105,779.03 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 100 H, 260 cm 70 cm 100 H, 280 cm 70 cm 100 H, 300 cm 70 cm 100 H, 320 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Masa Tipi Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |