Anasayfa » Yüksek Kasalı Bankolar
11 sonucun tümü gösteriliyor
1554 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
55,200.57 ₺ – 73,600.76 ₺Fiyat aralığı: 55,200.57 ₺ - 73,600.76 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 110 H, 260 cm 72 cm 110 H, 280 cm 72 cm 110 H, 300 cm 72 cm 110 H, 320 cm 72 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1609 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
49,167.14 ₺ – 65,556.19 ₺Fiyat aralığı: 49,167.14 ₺ - 65,556.19 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1615 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
47,156.00 ₺ – 62,874.66 ₺Fiyat aralığı: 47,156.00 ₺ - 62,874.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1638 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
24,733.52 ₺ – 37,100.28 ₺Fiyat aralığı: 24,733.52 ₺ - 37,100.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1639 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
57,361.66 ₺ – 73,750.71 ₺Fiyat aralığı: 57,361.66 ₺ - 73,750.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 80 cm 105 H, 300 cm 80 cm 105 H, 320 cm 80 cm 105 H, 340 cm 80 cm 105 H, 360 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1671 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
32,592.86 ₺ – 42,370.71 ₺Fiyat aralığı: 32,592.86 ₺ - 42,370.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1717 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
41,322.57 ₺ – 55,030.09 ₺Fiyat aralığı: 41,322.57 ₺ - 55,030.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 75 cm 90 H, 260 cm 75 cm 90 H, 280 cm 75 cm 90 H, 300 cm 75 cm 90 H, 320 cm 75 cm 90 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1743 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
24,733.52 ₺ – 37,100.28 ₺Fiyat aralığı: 24,733.52 ₺ - 37,100.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1745 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
33,858.64 ₺ – 48,906.93 ₺Fiyat aralığı: 33,858.64 ₺ - 48,906.93 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 75 cm 108 H, 200 cm 75 cm 108 H, 220 cm 75 cm 108 H, 240 cm 75 cm 108 H, 260 cm 75 cm 108 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1778 Karşılama Bankosu
3 Kişilik Karşılama Bankosu, 4 Kişilik Karşılama Bankosu, 5 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
82,800.85 ₺ – 128,801.32 ₺Fiyat aralığı: 82,800.85 ₺ - 128,801.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 460 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 460, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Dolaplı Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1993 Karşılama Bankosu
2 Kişilik Karşılama Bankosu, 3 Kişilik Karşılama Bankosu, Büyük Boyutlu Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
79,409.25 ₺ – 103,842.87 ₺Fiyat aralığı: 79,409.25 ₺ - 103,842.87 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yarım Köşe Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |