1658 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
33,858.64 ₺ – 48,906.93 ₺Fiyat aralığı: 33,858.64 ₺ - 48,906.93 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 80 cm 110 H, 200 cm 80 cm 110 H, 220 cm 80 cm 110 H, 240 cm 80 cm 110 H, 260 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Küçük Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1660 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
34,268.81 ₺ – 41,122.57 ₺Fiyat aralığı: 34,268.81 ₺ - 41,122.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 80 cm 110 H, 220 cm 80 cm 110 H, 240 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1903 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
29,333.57 ₺ – 35,852.14 ₺Fiyat aralığı: 29,333.57 ₺ - 35,852.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 80 cm 110 H, 200 cm 80 cm 110 H, 220 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün, Raflı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1905 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Küçük Boyutlu Karşılama Bankosu, Küçük Karşılama Bankosu, Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankosu, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu
29,333.57 ₺ – 42,370.71 ₺Fiyat aralığı: 29,333.57 ₺ - 42,370.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 80 cm 110 H, 200 cm 80 cm 110 H, 220 cm 80 cm 110 H, 240 cm 80 cm 110 H, 260 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Bankolar, Küçük Bankolar, Masa Tipi Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün, Raflı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1942 Karşılama Bankosu
1 Kişilik Karşılama Bankosu, 2 Kişilik Karşılama Bankosu, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankosu, Düz Karşılama Bankosu, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankosu, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankosu, Yüksek Kasalı Karşılama Bankosu
126,446.17 ₺ – 177,024.64 ₺Fiyat aralığı: 126,446.17 ₺ - 177,024.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 80 cm 110 H, 220 cm 80 cm 110 H, 240 cm 80 cm 110 H, 260 cm 80 cm 110 H, 280 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kasa Formuna Göre Bankolar | Düz Yuvarlak Köşeli Bankolar, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Yüksek Kasalı Bankolar, Yuvarlak Köşeli Bankolar |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |